Ви можете казати, що Вам начхати на зовнішній стан Вашого смартфона, що Вам подобається відчувати його в руці таким, який він вийшов із заводу та декілька раз на день переглядати відео в яких розповідають про те, що чохол Вашій айфонці не потрібен.

Проте кожного року компанія Apple показує нам нові моделі iPhone, які так і просяться, щоб Ви їх придбали. Якщо Ви не з тих хто колекціонує смартфони яблучної компанії або “куплю 7, а 6s віддам дівчині” – не про Вас, тоді Ви розумієте на скільки важливо та круто вигідно продати свій вживаний ґаджет, щоб додавши якусь суму , купити новенький iPhone.

Коли мова йде про продаж вживаної техніки, а тим більше смартфонів, то зовнішній стан відіграє найважливішу роль, після працездатності пристрою, а далі вже комплектність, додаткові аксесуари… Погодьтесь, набагато приємніше та простіше продавати смартфон в близькому до ідеалу стані, з повним комплектом та ще й колекцією чохлів в подарунок, аніж пропонувати на онлайн дошках оголошень пристрій на корпус якого без сліз не глянеш та без ніяких додаткових аксесуарів.

А екран? Всі хто користувався телефоном без елементів захисту таких як плівки або скло, добре знають, що таке “мікроподряпини“. Варто трішки нахилити смартфон до світла і на нього стане до болі тяжко дивитись. Окей, подряпини це дрібниці в порівнянні з розбитим дисплеєм, адже смартфони схоже до бутербродів – падають екраном донизу. Ціна ремонту після такого падіння зможе здивувати будь-кого, а от захисне скло все-таки значно зменшило б ймовірність пошкодження екрана при падінні.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *